PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Mennica Kapitałowa Gdańsk - Złote Sztabki i Monety Inwestycyjne, Srebro, Diamenty, Skup i Sprzedaż

Oddziały Mennicy Kapitałowej znajdują się w całej Polsce, a jedną z naszych lokalizacji jest Gdańsk. Punkt stacjonarny Mennicy znajdziesz przy ul. Heweliusza 11, w lokalu 1207 (XII piętro) – w Centrum Biurowym Heweliusza 11. Budynek ma całodobową ochronę oraz monitoring elektroniczny i znajduje się w doskonałej lokalizacji, ok. 500 metrów od Dworca PKP Gdańsk Główny. Do Mennicy Kapitałowej w Gdańsku Śródmieście można łatwo dojechać autobusem, tramwajem i koleją SKM. Oddział w Trójmieście jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. W przypadku większych transakcji istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami pracy biura lub w sobotę. Zapraszamy!

Gdańsk – skup i sprzedaż złota inwestycyjnego

W Mennicy Kapitałowej zajmujemy się zarówno skupem, jak i sprzedażą złota inwestycyjnego. Gdańsk to miasto, które dzięki naszemu oddziałowi zyskało atrakcyjne miejsce dla inwestorów zajmujących się nabywaniem i zbywaniem kruszców. Oprócz zakupów stacjonarnych w oddziale przy ul. Heweliusza 11, mieszkańcy Trójmiasta mogą również korzystać z naszego sklepu internetowego i skupu online. Poza złotem inwestycyjnym sprzedajemy i skupujemy też srebro w postaci sztabek, monet i złomu. 

Sprzedaż złota inwestycyjnego

Złoto lokacyjne w formie sztabek i monet cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów z całego świata. Mennica Kapitałowa Gdańsk sprzedaje:

  • złote sztabki od renomowanych producentów LBMA, m.in. Argor-Heraeus, C-Hafner, Metalor, Münze Österreich, Perth Mint, Rand Refinery, Royal Canadian Mint, Valcambi,
  • złote monety bulionowe, takie jak Australijski Kangur, Krugerrand, Britannia, Kanadyjski Liść Klonu, Wiedeńscy Filharmonicy, Amerykański Orzeł, Amerykański Bizon i wiele innych,
  • złote monety historyczne, m.in. ruble, dukaty, guldeny, franki, suwereny.

Złoto inwestycyjne w Gdańsku jest dostępne w różnych gramaturach, dzięki czemu jest to oferta dla Klientów z dowolnym budżetem. Złote sztabki i monety bulionowe z najlepszych mennic są rozpoznawalne na całym świecie, dlatego można je szybko i łatwo spieniężyć – także w naszym skupie. 

Skup złota inwestycyjnego

Gdańsk to miasto, w którym prowadzimy również skup złota – pod tym samym adresem. Skupujemy przede wszystkim złote sztabki i monety bulionowe, a także monety historyczne, biżuterię i złom złota. Szczegóły na temat aktualnych kwot i poszukiwanych produktów znajdują się w naszym cenniku. Aby skorzystać z oferty naszego skupu złota w Gdańsku, wystarczy przyjść do oddziału wraz z walorami do sprzedaży. Ekspert Mennicy Kapitałowej zweryfikuje produkty i zaproponuje cenę – po akceptacji otrzymasz gotówkę od ręki. Zapewniamy gwarancję odkupu i szybkie transakcje!

Bezpieczne transakcje w Mennicy Kapitałowej, Gdańsk

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku sprzedaży metali szlachetnych jesteśmy ekspertami w kwestiach bezpieczeństwa. Aby zwiększyć komfort naszych Klientów, sprzedaż i skup prowadzimy w monitorowanych, profesjonalnie zabezpieczonych pomieszczeniach. Również lokalizacja Mennicy Kapitałowej w Gdańsku jest nieprzypadkowa – oddział znajduje się w centrum miasta, lecz nie jest wyeksponowany na największy ruch uliczny. Centrum Biurowe Heweliusza 11 jest też dodatkowo chronione przez całą dobę, a przechodnie nie wiedzą, do jakiego lokalu udaje się nasz Klient. 

Oferujemy złoto inwestycyjne od renomowanych producentów – do sprawdzania autentyczności sztabek i monet wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w tym spektrometry Fischer i Vanta GX, programy Bullion DNA Reader oraz weryfikatory metali szlachetnych Sigma, dlatego nasi Klienci mają pewność, że nabywają autentyczne, certyfikowane złoto. W gdańskim oddziale pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania.


Mennica Kapitałowa to autoryzowany dealer technologii Bullion DNA i certyfikowany partner C.Hafner w Polsce. Nasza działalność kantorowa (zezwolenie 14625/2016) podlega regulacjom Narodowego Banku Polskiego.. Posiadamy również certyfikat wiarygodności Biura Informacji Gospodarczej (BIG).

pixel