PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Koszty wysyłki

 

 

Wysyłka

1. Towar zamówiony w sklepie internetowym www.mennicakapitalowa.pl dostarczamy zgodnie z wybraną przez Klienta opcją tj.:

a) przesyłką ubezpieczoną na pełną wartość zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszty przesyłki wynoszą:
UPS Saver - 22zł , DHL Paczka Premium - 18zł , Paczkomat DHL POP - 12zł do zamówień od wartości 15000 zł nie pobieramy opłaty za transport.

b) poprzez odbiór osobisty w siedzibie Sprzedawcy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru Towaru.

c) towary o dużych wartościach tj. sztabki złota 500g, 1000g są wysyłane przesyłką konwojowaną, której koszt jest ustalany indywidualnie i zależy od miejsca dostarczenia.

Odbioru zamówienia może dokonać wyłącznie osoba, która zamówiła i zapłaciła za towar lub posiadająca notarialnie poświadczone upoważnienie od osoby zamawiającej.  Odbiorca zamówienia musi przedstawić dokument tożsamości w celu identyfikacji.

Przesyłki są realizowane w dni robocze nie poprzedzające weekendów, świąt oraz dni ustawowo wolnych od pracy.

2. Czas dostawy zamówienia jest zgodny z opisem dotyczącym czasu dostawy Towarów umieszczonym przy danym Towarze na stronie Sklepu www.mennicakapitalowa.pl Czas realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania środków na rachunku bankowym Sprzedawcy o ile środki zostaną zaksięgowane do godziny 13:00. W przypadku zaksięgowania środków na rachunku bankowym Sprzedawcy po godzinie 13:00, czas realizacji liczony jest począwszy od kolejnego dnia roboczego. Kupujący jest informowany telefonicznie lub/i poprzez e-maila zwrotnego o statusie realizacji zamówienia i wysyłce Towaru. Za dni robocze uważa się dni tygodnia od poniedziałku do piątku.

 

 

 

pixel