PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Mennica Kapitałowa Kraków - Złoto i srebro inwestycyjne, sztabki, monety, diamenty

Chcesz kupić lub sprzedać złoto inwestycyjne w Krakowie? Zapraszamy do oddziału Mennicy Kapitałowej, który mieści się przy ul. Lubicz 3 (I piętro), obok Hotelu Europejskiego. Oddział znajduje się w centrum miasta, lecz nie jest wyeksponowany na największy ruch uliczny, co zapewnia Klientom dyskrecję. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji można do nas przyjść pieszo, a także dojechać samochodem, autobusem lub tramwajem. Biuro Mennicy Kapitałowej w Krakowie zostało niedawno zmodernizowane – stworzyliśmy też dodatkowe stanowisko handlowe, aby skrócić czas oczekiwania na odbiór zamówienia i dokonanie zakupu. Kolejną zmianą jest wydłużony czas pracy krakowskiego oddziału – Mennica Kapitałowa Kraków jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. Serdecznie zapraszamy!

Kraków – skup i sprzedaż złota inwestycyjnego

W Mennicy Kapitałowej prowadzimy zarówno skup, jak i sprzedaż złota inwestycyjnego. Kraków jest miastem, które dzięki naszemu punktowi zyskało atrakcyjne miejsce dla inwestorów. Oprócz stacjonarnej sprzedaży i skupu w oddziale Mennicy Kapitałowej oferujemy również możliwość dokonywania transakcji online. Poza złotem inwestycyjnym sprzedajemy i skupujemy też srebro – dotyczy to przede wszystkim srebrnych sztabek i monet bulionowych oraz złomu srebra.

Mennica Kapitałowa Kraków to miejsce, w którym czeka na Ciebie nasz wykwalifikowany zespół ekspertów-pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i skupie złota inwestycyjnego. Zapewniamy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny – nasi specjaliści chętnie podzielą się też wiedzą z zakresu metali szlachetnych.

Sprzedaż złota inwestycyjnego

Sprzedajemy złote sztabki, monety bulionowe i monety historyczne. Nasza oferta obejmuje produkty pochodzące z renomowanych światowych mennic, także tych z akredytacją LBMA (np. Argor-Heraeus, C-Hafner, Metalor, Münze Österreich, Perth Mint, Rand Refinery, Royal Canadian Mint, Valcambi). Sprzedaż złota inwestycyjnego obejmuje też monety bulionowe, zarówno te z tzw. Wielkiej Piątki, jak i mniej popularne egzemplarze. Produkty ze złota są dostępne w różnych gramaturach, dzięki czemu jest to oferta dla każdego Klienta, bez względu na zaplanowany budżet. Sztabki i monety z prestiżowych mennic są rozpoznawalne i cenione na całym świecie, dlatego można je szybko i łatwo spieniężyć.

Skup złota inwestycyjnego

Kraków to miasto, w którym pod adresem Mennicy Kapitałowej prowadzimy również skup złota. Skupujemy złote sztabki i monety bulionowe, monety historyczne oraz biżuterię i złom złota. Wycena odbywa się na miejscu, a po weryfikacji towaru wypłacamy gotówkę od ręki. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który aktualizujemy na podstawie aktualnych cen złota na rynku światowym. W niektórych przypadkach (np. unikatowe monety, większe ilości złota) istnieje możliwość negocjowania cen.

Mennica Kapitałowa, Kraków – bezpieczne i rzetelne transakcje

Decydując się na zakup lub sprzedaż złota, warto wybrać firmę o ugruntowanej pozycji na rynku. Kraków to lokalizacja, w której działa Mennica Kapitałowa – nasza działalność podlega regulacjom Narodowego Banku Polskiego, a jako rzetelny podmiot gospodarczy znajdujemy się w rejestrze działalności kantorowej pod numerem zezwolenia 14625. Posiadamy również certyfikat wiarygodności BIG InfoMonitor i jesteśmy certyfikowanym partnerem C.Hafner, jednego z najbardziej prestiżowych producentów złota na świecie. Jako pierwsza firma w Polsce zostaliśmy też autoryzowanym dealerem technologii Bullion DNA.


Dodatkowo dbamy o bezpieczeństwo każdej transakcji, przyjmując Klientów w monitorowanych i odpowiednio zabezpieczonych pomieszczeniach. W przypadku transakcji o większej wartości umożliwiamy spotkanie w sobotę lub poza godzinami pracy biura w Krakowie. Mennica Kapitałowa korzysta również z nowoczesnych urządzeń do weryfikowania autentyczności walorów, takich jak spektrometry Fischer i Vanta GX, weryfikatory metali szlachetnych Sigma czy programy Bullion DNA Reader.

Kontakt Mennica Kraków

ul. Lubicz 3 (I piętro), 31-034 Kraków

tel.: +48 12 381 81 53

Paulina: +48 796 178 818

Dawid: +48 797 761 500

czynne: pon. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

pixel