PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Mennica Kapitałowa Łódź - Złoto inwestycyjne, srebro, diameny, sztabki, monety

Oddziały Mennicy Kapitałowej znajdują się w kilku polskich miastach – od 31 lipca 2023 roku działamy również w Łodzi. Punkt stacjonarny Mennicy znajduje się przy ul. Kilińskiego 177, w lokalu 3, obok Pasażu Abramowskiego. Budynek, który był niegdyś rezydencją Salomona Barcińskiego, składa się z dwóch kondygnacji naziemnych i służy obecnie celom biurowym oraz usługowym. Tuż obok Willi Barcińskiego znajduje się 15 miejsc parkingowych, lecz ze względu na doskonałą lokalizację w centrum miasta można do nas dojechać również komunikacją miejską. Mennica Kapitałowa Łódź jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

Łódź – sprzedaż i skup złota inwestycyjnego

Najpopularniejszym kruszcem wśród inwestorów jest bez wątpienia złoto inwestycyjne. Łódź to miasto, które dzięki naszemu oddziałowi zyskało atrakcyjne miejsce skupu i sprzedaży złota. Choć prowadzimy również działalność online, wielu Klientów preferuje transakcje tradycyjne, w stacjonarnych placówkach Mennicy Kapitałowej. Z tego względu stale rozwijamy naszą działalność i otwieramy nowe oddziały. Od 2023 roku jesteśmy również w Łodzi – do Mennicy Kapitałowej przy ul. Kilińskiego 177 zapraszamy osoby, które chcą sprzedać lub nabyć złoto inwestycyjne. Nasza oferta obejmuje również inne metale szlachetne, w tym srebro.

Sprzedaż złota inwestycyjnego 

Łódź to miasto, w którym możesz nabyć wysokiej jakości złoto inwestycyjne od najlepszych producentów z całego świata. Oferujemy złote sztabki, monety bulionowe i monety historyczne. Sztabki złota pochodzą z mennic LBMA, takich jak Royal Mint, PAMP, Heraeus, Umicore, Royal Canadian Mint, Valcambi, Argor-Heraeus, C-Hafner, Metalor, Münze Österreich, Perth Mint czy Rand Refinery. Oferujemy także sztabki w opakowaniach typu CertiCard, które stanowią zabezpieczenie i potwierdzenie autentyczności złota. Z kolei oferta złotych monet bulionowych obejmuje zarówno najpopularniejsze monety z tzw. Wielkiej Piątki, jak i bardziej niszowe numizmaty. Złoto jest dostępne w różnych gramaturach, dlatego każdy nabywca znajdzie coś dla siebie – bez względu na dostępny budżet. 

Skup złota inwestycyjnego 

Złoto inwestycyjne w Łodzi skupujemy pod tym samym adresem, pod którym prowadzimy sprzedaż. Skup złota inwestycyjnego obejmuje następujące walory:

  • złote sztabki – od 1 g do 1 kg,
  • złote monety bulionowe – 1/25 oz, 1/20 oz, 1/10 oz, 1/4 oz, 1/2 oz oraz jednouncjowe monety Kanadyjski Liść Klonu, Australijski Kangur, Britannia, Krugerrand, Wiedeńscy Filharmonicy, Amerykański Bizon i Amerykański Orzeł,
  • monety historyczne – m.in. franki, suwereny, dukaty, dolary, ruble, marki korony, guldeny, randy,
  • biżuteria i złom złota – dotyczy walorów próby 999, 960, 916, 900, 875, 750, 585, 500, 375.

Ceny skupu ustalamy na podstawie aktualnego kursu złota. Przed wizytą w łódzkim oddziale zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem. W niektórych sytuacjach umożliwiamy negocjacje – dotyczy to szczególnie monet unikatowych oraz większej ilości złota. Aby skorzystać z oferty Mennicy Kapitałowej w Łodzi, przyjdź do naszego oddziału i przekaż walory do wyceny. Weryfikacja zawsze odbywa się w obecności Klienta, a po akceptacji ceny wypłacamy gotówkę od ręki. Zapewniamy transakcje z gwarancją odkupu!

Sprawdź, jak dbamy o bezpieczeństwo transakcji

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów Mennicy Kapitałowej w Łodzi na siedzibę naszego oddziału wybraliśmy lokalizację w centrum miasta, która jednak nie jest wyeksponowana na największy ruch uliczny. Naszych Klientów przyjmujemy w odpowiednio zabezpieczonych i monitorowanych pomieszczeniach, a w przypadku większych transakcji jesteśmy w stanie dopasować termin do oczekiwań Klienta – możemy się spotkać w sobotę lub poza godzinami pracy Mennicy. 

Zapewniamy również najwyższe bezpieczeństwo oferowanych produktów z metali szlachetnych – gwarantujemy nabycie certyfikowanego złota od najlepszych producentów. Sztabki i monety ze złota weryfikujemy za pomocą nowoczesnego sprzętu, takiego jak spektrometry Fischer i Vanta GX, programy Bullion DNA Reader czy weryfikatory metali szlachetnych Sigma. 


Mennica Kapitałowa to certyfikowany partner C.Hafner i pierwszy autoryzowany dealer Bullion DNA w Polsce. Nasza działalność kantorowa (zezwolenie 14625/2016) podlega regulacjom Narodowego Banku Polskiego. Możemy się również poszczycić certyfikatem wiarygodności Biura Informacji Gospodarczej (BIG).

Kontakt Mennica Łódź:

tel.: +48 42 307 27 282

+48 570 310 410

czynne: pon. - pt. w godz. 09:00 - 17:00

pixel