PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Mennica Kapitałowa Poznań – złoto i srebro inwestycyjne, sztabki, monety, diamenty

Oddział Mennicy Kapitałowej w Poznaniu znajduje się przy ul. Taczaka 24 lok. 202 (II piętro), w pobliżu ulic Święty Marcin i Ratajczaka, obok restauracji Mamasitas Mexican Tortilla Factory & Grill. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia łatwy dostęp do Mennicy – można do nas dojechać zarówno samochodem, jak i tramwajem czy autobusem. Równocześnie zapewniamy naszym Klientom dyskrecję, gdyż lokal nie jest wyeksponowany na największy ruch uliczny. Tuż przy oddziale Mennicy znajduje się płatny parking. Poznańskie biuro Mennicy Kapitałowej zostało w ostatnim czasie zmodernizowane. Stworzyliśmy również dodatkowe stanowisko handlowe, co znacząco skraca czas oczekiwania na odbiór zamówienia i dokonanie zakupu. Mennica Kapitałowa Poznań jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. Zapraszamy!

Poznań – złoto inwestycyjne ze światowych mennic

W oddziale Mennicy Kapitałowej dostępne jest różnego rodzaju złoto inwestycyjne. Poznań zyskał dzięki nam miejsce, w którym można nabyć złote sztabki i monety bulionowe pochodzące z renomowanych mennic LBMA, takich jak Argor-Heraeus, Perth Mint, Valcambi, Royal Canadian Mint, Umicore, C.Hafner, Royal Mint i nie tylko. Oferujemy złote monety bulionowe z tzw. Wielkiej Piątki (Australijski Kangur, Krugerrand, Britannia, Kanadyjski Liść Klonu, Wiedeńscy Filharmonicy), a także wiele innych ciekawych egzemplarzy o wartości inwestycyjnej i kolekcjonerskiej. W sprzedaży mamy złoto inwestycyjne od 1 grama do 1 kilograma, w tym najpopularniejsze monety jednouncjowe. Mennica Kapitałowa w Poznaniu sprzedaje również sztabki złota CertiCard – jest to specjalne opakowanie, które chroni sztabkę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz stanowi certyfikat autentyczności. Złoto inwestycyjne w Mennicy Kapitałowej można kupić i sprzedać również online!

Skup złota inwestycyjnego w Poznaniu

Poznań to także miasto, w którym Mennica Kapitałowa prowadzi skup złota i srebra. Skupujemy złote monety bulionowe, złote sztabki, monety historyczne, biżuterię i złom złota, srebro inwestycyjne oraz złom srebra. Oferujemy transakcje z gwarancją odkupu – zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką wycenę i gotówkę od ręki. Przed wizytą zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem – w przypadku większych ilości lub produktów unikatowych istnieje możliwość negocjowania ceny. Aby sprzedać srebro lub złoto inwestycyjne w Poznaniu, wystarczy przyjść do naszego oddziału i przekazać kosztowności do wyceny – weryfikacja walorów zawsze odbywa się w obecności Klienta. Stawki bazują na aktualnych cenach kruszców na rynku światowym, a wycena jest darmowa i niezobowiązująca.

Jak zapewniamy bezpieczeństwo?

Dokładamy wszelkich starań, by transakcje kupna i sprzedaży w poznańskiej Mennicy Kapitałowej były nie tylko szybkie, ale przede wszystkim bezpieczne. Nasz oddział jest zlokalizowany w centrum miasta, a do placówki można wejść bezpośrednio z parkingu. Pomieszczenia, w których gościmy Klientów, są monitorowane i odpowiednio zabezpieczone – w tym celu wykorzystujemy certyfikowane urządzenia najwyższej klasy. Aby dodatkowo zwiększyć komfort i bezpieczeństwo Klienta, umożliwiamy spotkanie poza godzinami pracy biura oraz w soboty – dotyczy to przede wszystkim transakcji o większej wartości. 

Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem do sprawdzania autentyczności monet, dzięki czemu mamy pewność, że Mennica Kapitałowa Poznań oferuje wyłącznie zweryfikowane produkty inwestycyjne. W codziennej pracy korzystamy ze spektrometrów Vanta GX i Fischer, weryfikatorów metali szlachetnych Sigma oraz programów Bullion DNA Reader. Zespół Mennicy Kapitałowej w Poznaniu tworzą eksperci-pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i wycenie metali szlachetnych. 


Nasza działalność podlega również ścisłym regulacjom Narodowego Banku Polskiego, co przekłada się na rzetelność i zaufanie Klientów. Jesteśmy certyfikowanym partnerem C.Hafner w Polsce i pierwszym polskim autoryzowanym dealerem technologii Bullion DNA. Posiadamy również certyfikat wiarygodności BIG InfoMonitor.

Kontakt Mennica Poznań:

tel.: +48 61 891 34 45

Mateusz: +48 502 134 375

Kinga: +48 517 533 073

czynne: pon. - pt. w godz. 09:00 - 17:00

pixel