PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Monety bulionowe, sztabki złota, srebro – Mennica Kapitałowa Wrocław

Zapraszamy do naszego wrocławskiego oddziału Mennicy Kapitałowej, który mieści się przy ul. Ruskiej 23/7 (III piętro), tuż obok Biedronki. Dzięki lokalizacji w centrum Wrocławia można do nas przyjść pieszo lub dojechać samochodem, tramwajem czy autobusem. Najbliższy parking znajduje się pod budynkiem Pegaz, u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego i Ruskiej. Równocześnie oddział nie jest wyeksponowany na największy ruch uliczny, co zapewnia naszym Klientom dyskrecję. Biuro Mennicy Kapitałowej we Wrocławiu zostało w ostatnim czasie zmodernizowane, co znacząco zwiększyło komfort dla naszych Klientów. Mennica Kapitałowa Wrocław jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. Serdecznie zapraszamy!

 

Złote sztabki i monety bulionowe we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z kilku miast w Polsce, w których sprzedajemy złoto inwestycyjne w postaci sztabek i monet bulionowych:

  • złote sztabki – walory z czystego złota w szerokim zakresie gramatur (od 1 g do 1 kg) pochodzą z renomowanych światowych mennic LBMA, takich jak Argor-Heraeus, C-Hafner, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Refinery, Royal Canadian Mint, Umicore czy Valcambi,
  • złote monety bulionowe – oferujemy najpopularniejsze monety z tzw. Wielkiej Piątki (Australijski Kangur, Krugerrand, Britannia, Kanadyjski Liść Klonu, Wiedeńscy Filharmonicy) oraz inne ciekawe egzemplarze z całego świata.

W sprzedaży dostępne są także złote sztabki CertiCard/CertiPack – te specjalne opakowania potwierdzają autentyczność złota i zabezpieczają kruszec przed uszkodzeniami mechanicznymi. Złoto inwestycyjne w Mennicy Kapitałowej kupisz i sprzedasz nie tylko w oddziale, lecz również online. Oprócz produktów ze złota oferujemy także srebro inwestycyjne w postaci monet bulionowych i sztabek. 

Wrocław – skup złota i srebra w Mennicy Kapitałowej

Chcesz sprzedać srebro lub złoto inwestycyjne? Wrocław to miasto, w którym działa również nasz skup – znajdziesz go pod adresem Mennicy. Skupujemy złote sztabki, złote monety bulionowe, monety historyczne, biżuterię i złom złota, srebrne sztabki, srebrne monety bulionowe i złom srebra. Zapewniamy gwarancję odkupu, konkurencyjne ceny i gotówkę od ręki. Wystarczy przyjść do naszego oddziału we Wrocławiu i przekazać walory do wyceny, która odbywa się na miejscu, w obecności Klienta. Oferowane stawki bazują na aktualnych cenach złota i srebra na rynku światowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem skupu – w niektórych przypadkach istnieje możliwość negocjacji cen. Wycena w Mennicy Kapitałowej we Wrocławiu jest darmowa i niezobowiązująca.

Bezpieczeństwo podczas zakupów i sprzedaży złota

Mennica Kapitałowa wyróżnia się mocną, ugruntowaną pozycją na rynku. Wrocław to jeden z naszych oddziałów, które można znaleźć w całej Polsce – w każdym punkcie stacjonarnym dbamy o bezpieczeństwo transakcji i stosujemy identyczne standardy oraz środki ostrożności. Klientów przyjmujemy w monitorowanych pomieszczeniach, które są zabezpieczane przy użyciu certyfikowanych urządzeń najwyższej klasy. W przypadku większych transakcji możliwe jest także umówienie się na spotkanie poza godzinami pracy oddziału lub w sobotę. 

Mennica we Wrocławiu przywiązuje również dużą wagę do weryfikowania autentyczności sprzedawanych i skupowanych walorów. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem, m.in. spektrometrami Vanta GX i Fischer, weryfikatorami metali szlachetnych Sigma i programami Bullion DNA Reader. Jesteśmy też pierwszym autoryzowanym dealerem technologii Bullion DNA w Polsce i certyfikowanym partnerem C.Hafner – należącego do LBMA producenta wysokiej jakości sztabek złota. 


Zespół Mennicy Kapitałowej we Wrocławiu tworzą eksperci-pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i wycenie metali szlachetnych. Posiadamy certyfikat wiarygodności BIG InfoMonitor, a nasza działalność podlega ścisłym regulacjom Narodowego Banku Polskiego, co przekłada się na rzetelność i bezpieczeństwo transakcji.

Kontakt z Mennicą Wrocław:

tel.: +48 71 395 50 01

Adrian: +48 502 134 322

czynne: pon. - pt. w godz. 09:00 - 17:00

pixel