PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

ZŁOTO Z DOSTAWĄ 24H

92

Złoto inwestycyjne z dostawą w 24h

Inwestowanie w złoto to jedna z najczęściej wybieranych metod lokowania kapitału na świecie. W przeciwieństwie do papierowych pieniędzy ten cenny kruszec nie traci na znaczeniu mimo upływu lat, dzięki czemu stanowi dobry sposób na przechowywanie wartości pieniądza w czasie.

Mennica Kapitałowa prowadzi działalność stacjonarną i internetową. Wybrane sztabki, monety bulionowe i monety historyczne ze złota możesz otrzymać już w 24 godziny od złożenia zamówienia. Dotyczy to wyłącznie produktów oznaczonych znakiem „24H” – pozostałe metale szlachetne o charakterze inwestycyjnym wysyłamy zgodnie z informacją na stronie (do 10, 14 lub 30 dni roboczych). Złoto z dostawą w 24h obejmuje szeroki zakres instrumentów inwestycyjnych od renomowanych światowych mennic. Na zakupy stacjonarne zapraszamy do naszych oddziałów w całej Polsce: znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Bydgoszczy.

Nasza oferta złota z szybką dostawą

Złoto objęte dostawą 24h to około 100 produktów dostępnych w naszej ofercie sztabek i monet. Dbamy o to, by wszystkie transakcje było zarówno szybkie, jak i bezpieczne oraz przejrzyste. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

W skład oferty złota z szybką dostawą wchodzą:

  • Złote sztabki – dostawą w 24h są objęte sztabki o gramaturze od 1 g. do 1 kg, które zawierają co najmniej 99,9% złota. Większość oferowanych sztabek ze złota jest zaopatrzona w opakowanie typu CertiCard lub CertiPack, które pełni funkcje ochronną i stanowi certyfikat. Takie opakowanie zawiera też indywidualny numer seryjny oraz informacje o masie sztabki i czystości złota.
  • Złote monety bulionowe – szybka dostawa 24h obejmuje wiele znanych monet bulionowych, takich jak Amerykański Orzeł, Amerykański Bizon, Australijski Kangur, Wiedeński Filharmonik, Krugerrand, Britannia, Chińska Panda i nie tylko.
  • Złote monety historyczne – ofertą szybkiej dostawy objęte są również wybrane monety historyczne. To wyjątkowe numizmaty o wartości kolekcjonerskiej i inwestycyjnej. Oferujemy m.in. złote franki, dukaty, guldeny, suwereny i dolary.

Złoto, dostawa 24h – szczegóły wysyłki

Złoto z szybką dostawą zamówione w naszym sklepie internetowym dostarczamy przesyłką ubezpieczoną na pełną wartość zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DHL lub Paczkomaty – zamówienia od wartości 15 000 zł wysyłamy za darmo. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie Mennicy Kapitałowej po wcześniejszym ustaleniu terminu (po okazaniu dokumentu tożsamości). Towary o dużych wartościach wysyłamy przesyłką konwojowaną – nie dotyczy to jednak produktów z kategorii ZŁOTO Z DOSTAWĄ W 24H.

UWAGA! Przesyłki nadajemy w dni robocze (od poniedziałku do piątku) niepoprzedzające weekendów, świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania środków na rachunku bankowym Mennicy Kapitałowej.

Płatności można dokonać tradycyjnym przelewem bankowym, gotówką (przy odbiorze osobistym) lub poprzez płatności internetowe eService. O zmianie statusu zamówienia informujemy mailowo lub telefonicznie.

 

Kraj pochodzenia
Marka
Masa
Promocja
pixel