PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Srebro inwestycyjne – korzystna lokata w metale szlachetne

83

Srebro to obok złota najbardziej popularny metal szlachetny. Jego zastosowanie w produkcji biżuterii oraz szerokie użycie w przemyśle elektronicznym sprawia, że popyt na ten kruszec systematycznie wzrasta. Współcześnie srebro jest bardzo mocno niedowartościowane. Historycznie stosunek cen złota do srebra (gold silver ratio) najczęściej wynosił 1:16 co oznacza, że jedną uncję czystego złota można było wymienić na 16 uncji czystego srebra. W XXI wieku stosunek cen Au/Ag spadł do ok. 1:70 co stwarza olbrzymie możliwości inwestycyjne. Mennica Kapitałowa oferuje sztabki i monety z czystego srebra renomowanych producentów z całego świata.

Srebrne monety

Srebrne monety inwestycyjne to bardzo podzielna i niewymagająca dużych nakładów finansowych inwestycja w metale szlachetne. Bestsellerami są monety bulionowe o masie 1oz z renomowanych mennic, z całego świata. Srebrne sztabki inwestycyjne to bardzo dobry wybór dla osób chcących zainwestować w srebro w najtańszej formie. Najpopularniejszymi sztabkami wśród klientów są 1 kilogramowe wyroby mennicze. Ciekawą alternatywą srebrnych sztabek są monety 1kg, które zawierają dokładnie tyle samo srebrnego kruszcu, co sztabki będąc przy tym atrakcyjnym produktem numizmatycznym i kolekcjonerskim.

Mennica Kapitałowa oferuje srebrne sztabki i srebrne monety bulionowe w oddziałach: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Białystok, Katowice, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz, a także z możliwością zakupu online.

Marka
Kraj pochodzenia
Masa
pixel