PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Mennica Kapitałowa w Bydgoszczy - Sprzedaż i skup złota inwestycyjnego, sztabek, monet, diamentów

Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego zapraszamy do naszego oddziału w Bydgoszczy, który mieści się przy ul. Dworcowej 8 (lokal 3) – pomiędzy Placem Wolności a Placem Praw Kobiet, w pobliżu Parku im. Kazimierza Wielkiego. W trosce o dyskrecję i prywatność naszych Klientów wybraliśmy atrakcyjną lokalizację w centrum miasta, która jednak nie jest wyeksponowana na największy ruch uliczny. Klienci mogą skorzystać z pobliskiego parkingu lub dojechać do nas komunikacją miejską. Punkt stacjonarny Mennicy Kapitałowej w Bydgoszczy jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. W przypadku większych transakcji można się umówić na spotkanie poza godzinami pracy biura lub w sobotę. Serdecznie zapraszamy!

Skup złota i srebra w Bydgoszczy

Mennica Kapitałowa zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i skupem metali szlachetnych. Jeśli chcesz sprzedać srebro lub złoto inwestycyjne, Bydgoszcz jest miastem, w którym możesz otrzymać konkurencyjną cenę i gotówkę od ręki. Wystarczy, że przyjdziesz do naszego oddziału przy ul. Dworcowej 8 i przekażesz posiadane walory do weryfikacji, która odbywa się zawsze w obecności Klienta. Po akceptacji wyceny wypłacimy gotówkę na miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który bazuje na aktualnych kursach złota i srebra. W przypadku monet unikatowych lub większej ilości kruszcu możemy negocjować cenę. Skupujemy złote i srebrne sztabki, złote i srebrne monety bulionowe, monety historyczne oraz złom złota i srebra. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca, a dzięki naszej ugruntowanej pozycji na rynku zapewniamy gwarancję odkupu.

Bydgoszcz – sprzedaż złota inwestycyjnego

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów wykonanych ze złota, takich jak złote monety bulionowe i historyczne oraz złote sztabki. Oferujemy szeroki wybór walorów w różnej gramaturze (od 1 g do 1 kg), dlatego każdy Klient znajdzie u nas złoto inwestycyjne na miarę zaplanowanego budżetu. W bydgoskiej Mennicy Kapitałowej możesz nabyć złote sztabkiod renomowanych producentów LBMA, takich jak Münze Österreich, Argor-Heraeus, C-Hafner, Metalor, Royal Canadian Mint, Perth Mint, Valcambi, Rand Refinery czy Umicore, a także złote sztabki w opakowaniach typu CertiCard, które chronią złoto przed uszkodzeniami mechanicznymi i stanowią potwierdzenie autentyczności. 

Sprzedajemy również złote monety bulionowe – zarówno te najpopularniejsze (np. Australijski Kangur, Krugerrand, Britannia, Kanadyjski Liść Klonu, Wiedeńscy Filharmonicy), jak i bardziej niszowe, o wartości inwestycyjnej i kolekcjonerskiej. Inwestowanie w złoto od lat cieszy się popularnością wśród osób, które chcą ulokować kapitał nie tylko w walucie, ale również w kruszcach. Złoto dewizowe jest zwolnione z VAT, co dodatkowo zwiększa jego popularność wśród inwestorów.

Jak dbamy o bezpieczeństwo Klientów?

Sprzedaż złota wymaga zachowania najwyższych środków bezpieczeństwa, bez względu na to, czy mówimy o sztabce 1 g czy komplecie unikatowych monet z tzw. Wielkiej Piątki. Dbamy o to, by każdy Klient czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie, dlatego pracujemy w monitorowanych i odpowiednio zabezpieczonych pomieszczeniach. Mennica Kapitałowa w Bydgoszczy wykorzystuje również nowoczesne urządzenia służące do weryfikowania autentyczności metali szlachetnych (m.in. weryfikatory metali szlachetnych Sigma), a nasi doradcy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i skupie kruszców. 


Jesteśmy autoryzowanym dealerem technologii Bullion DNA i certyfikowanym partnerem C.Hafner w Polsce. W rejestrze działalności kantorowej znajdujemy się pod numerem zezwolenia 14625/2016, które zostało wydane przez Prezesa NBP. Nasza działalność podlega regulacjom Narodowego Banku Polskiego. Posiadamy też certyfikat wiarygodności BIG InfoMonitor. Oprócz prowadzenia oddziałów stacjonarnych w całej Polsce zajmujemy się dodatkowo sprzedażą i skupem metali szlachetnych online, co również odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kontakt Mennica Bydgoszcz:

tel.: +48 52 307 65 75

tel.: +48 690 344 260

czynne: pon. - pt. w godz. 09:00 - 17:00

pixel