PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Mennica Kapitałowa - Sprzedaż złota, srebra, platyny, palladu oraz diamentów

Mennica Kapitałowa zajmuje się sprzedażą fizycznego złota, srebra oraz diamentów inwestycyjnych w Polsce.

Zespół Mennicy Kapitałowej tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży lokacyjnych metali szlachetnych i diamentów. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne i rzetelne doradztwo w zakresie złota, srebra i diamentów inwestycyjnych. 

Obecnie złoto, srebro, monety bulionowe i diamenty można kupić w naszych lokalizacjach w miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Białystok, Katowice, Wrocław, Łódź i Bydgoszcz.

OFERTA:  

W ofercie Mennicy Kapitałowej znaleźć można sztabki inwestycyjne i monety bulionowe ze złota i srebra renomowanych mennic światowych. Dzięki wieloletniej współpracy z kontrahentami zagranicznymi  jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najatrakcyjniejsze warunki cenowe, zachowując jednocześnie wszelką dbałość o bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji. Oferujemy produkty z mennic:

Sztabki i monety z oferowanych mennic są rozpoznawalnymi i cenionymi na całym świecie walorami, które można szybko i łatwo spieniężyć.

Brylanty inwestycyjne i jubilerskie, dostępne w Mennicy Kapitałowej to kamienie szlachetne z certyfikatami najbardziej cenionych i wiarygodnych instytucji gemmologicznych takich jak:

GIA - Gemological Institute of America (Amerykański Instytut Gemmologiczny)
IGI - International Gemological Institute (Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny)
HRD - Hoge Raad Voor Diamant (Wysoka Rada Diamentów / Belgia)

Biżuteria z brylantami lub z diamentami, pierścionek z brylantem lub z diamentem może być niepowtarzalnym prezentem dla bliskiej osoby. Jeśli nie wiesz jak zorganizować taki prezent zapraszamy do nas.

 

pixel