PLN/oz PLN/g
PLN/oz PLN/g

Srebro i złoto inwestycyjne – Sprzedaż i skup Mennica Kapitałowa Białystok

Oddziały stacjonarne Mennicy Kapitałowej mieszczą się w całej Polsce, a jedną z naszych lokalizacji jest Białystok. Mennica znajduje się przy ul. Spółdzielczej 8 w lokalu 314, obok Skweru Ludwika Zamenhofa, zaledwie 300 metrów od Rynku Kościuszki. To zarówno centrum miasta, jak i spokojna okolica, która nie jest wyeksponowana na największy ruch uliczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom dyskrecję. Oddział Mennicy w Białymstoku jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. Jeśli planujesz sprzedaż większej ilości złota, skontaktuj się z nami – istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami pracy punktu lub w sobotę. Serdecznie zapraszamy!

Złoto inwestycyjne – skup i sprzedaż w Białymstoku

Choć nasza oferta obejmuje różne metale szlachetne, największym zainteresowaniem cieszy się złoto inwestycyjne. Białystok to jedno z kilku miast w Polsce, w których znajduje się punkt stacjonarny Mennicy Kapitałowej. Oprócz tego prowadzimy również sprzedaż i skup złota przez internet. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wielu inwestorów woli dokonywać transakcji twarzą w twarz, co jest możliwe wyłącznie stacjonarnie. Do naszego oddziału w Białymstoku zapraszamy osobę chcące sprzedać lub nabyć złoto inwestycyjne. Zajmujemy się również sprzedażą oraz skupem srebrnych sztabek, monet i złomu

Skup złota inwestycyjnego 

W siedzibie naszego oddziału przy ul. Spółdzielczej 8 znajduje się skup złota prowadzony przez Mennicę Kapitałową. Białystok to lokalizacja, w której skupujemy:

  • złote sztabki – od 1 g do 1000 g,
  • złote monety bulionowe – 1/25 oz, 1/20 oz, 1/10 oz, 1/4 oz, 1/2 oz, 1 oz,
  • monety historyczne – m.in. dolary, ruble, marki, franki, suwereny, dukaty, korony, guldeny, randy,
  • biżuterię i złom złota – próby 999, 960, 916, 900, 875, 750, 585, 500, 375.

Aktualne ceny za poszczególne produkty ze złota znajdują się w naszym cenniku, który jest ustalany na podstawie kursu złota. Aby skorzystać z oferty skupu złota w Białymstoku, wystarczy przynieść walory do oddziału i poczekać na wycenę. Weryfikacja produktów odbywa się na miejscu, w obecności Klienta. Jeśli zaakceptujesz zaproponowaną kwotę, od razu wypłacimy gotówkę. W przypadku unikatowych produktów możliwa jest negocjacja ceny.

Sprzedaż złota inwestycyjnego

Mennica Kapitałowa Białystok to miejsce, w którym możesz nabyć wysokiej jakości złoto inwestycyjne od renomowanych producentów LBMA. Oferujemy: 

  • złote sztabki z najlepszych światowych mennic, m.in. Royal Mint, PAMP, Heraeus, Umicore, Argor-Heraeus, C-Hafner, Metalor, Münze Österreich, Perth Mint, Rand Refinery, Royal Canadian Mint, Valcambi,
  • złote monety bulionowe, takie jak Australijski Kangur, Krugerrand, Wiedeńscy Filharmonicy, Britannia, Kanadyjski Liść Klonu, Amerykański Orzeł, Amerykański Bizon i wiele innych,
  • złote monety historyczne, m.in. ruble, dukaty, guldeny, franki, suwereny.

Złoto inwestycyjne w Białymstoku to oferta dla początkujących i doświadczonych inwestorów – dzięki szerokiej gamie gramatur znajdziesz u nas produkty odpowiednie dla każdego portfela inwestycyjnego.

Białystok – bezpieczne transakcje w Mennicy Kapitałowej

Mennica Kapitałowa jest certyfikowanym partnerem C.Hafner w Polsce i pierwszym autoryzowanym dealerem technologii Bullion DNA w kraju. Posiadamy certyfikat wiarygodności Biura Informacji Gospodarczej (BIG), a nasza działalność kantorowa (zezwolenie 14625/2016) podlega regulacjom Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Finansowego


Sprzedaż i skup metali szlachetnych wymaga zastosowania najwyższej jakości zabezpieczeń. W trosce o komfort Klientów, nasz oddział w Białymstoku jest monitorowany i profesjonalnie zabezpieczony z wykorzystaniem certyfikowanych urządzeń. Bezpieczeństwo dotyczy również oferowanych produktów – zakupy w Mennicy Kapitałowej to gwarancja nabycia oryginalnego, certyfikowanego złota od najlepszych producentów. Do weryfikacji sztabek i monet używamy spektrometrów Fischer i Vanta GX, programów Bullion DNA Reader oraz weryfikatorów metali szlachetnych Sigma. W naszym oddziale w Białymstoku pracują doświadczeni eksperci-pasjonaci, którzy chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Białymstoku:

tel.: +48 85 716 31 08

kom.: +48 513 843 310

izabela.jenorowska@mennicakapitalowa.pl

pixel